Career

Zkušený produkční pro mezinárodní filmový workshop

dok.incubator hledá zkušeného produkčního pro realizaci mezinárodního filmového workshopu, který se za normálních okolností koná na třech navazujících setkáních ve třech různých zemích (SK/CZ/SE). Nyní probíhají naše workshopy online.

Hledáme osobnost s organizačními schopnostmi a týmovým duchem, která má ráda svoji práci, s potěšením komunikuje a má alespoň pětiletou praxi s organizováním kulturních akcí. Vzhledem k tomu, že se prozatím konají naše akce online, musí mít i talent učit se zvládat nové online nástroje a rozumět IT technologiím. Nabízíme smysluplnou práci pro mezinárodní filmovou komunitu v menším týmu v centru Prahy.

Náplň práce

  • kompletní zajištění produkčního zázemí workshopu v Čechách i zahraničí (nyní fakturace, organizace, standardně i doprava, ubytování, strava, prostory)
  • komunikace s účastníky a lektory
  • starost o technické zázemí workshopu (standardně projekce, střižny, internet) – nyní organizace práce v Zoom, B.Square, Google classroomu atd.
  • produkce tiskových materiálů workshopu
  • dohled nad plánováním a časovou koordinací, spolupráce se zahraničními partnery
  • příprava rozpočtů, zodpovědnost za jejich dodržení
  • příprava podkladů pro fakturace a vyúčtování grantů
  • zajištění chodu kanceláře přes zimu (v sezóně jen částečně – k dispozici asistent produkce)

Požadujeme

  • min. 5 let praxe v oblasti produkce, zkušenost s organizací festivalů, kulturních či vzdělávacích akcí, filmovou produkcí
  • organizační a komunikační schopnosti
  • technickou zdatnost a talent učit se pracovat s novými internetovými nástroji (zaškolíme)
  • samostatnost, zodpovědnost, důslednost a pečlivost
  • dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
  • zkušenost s prací v kultuře či neziskovém sektoru vítána
  • řidičský průkaz vítán

Nabízíme

  • profesní rozvoj a osobní růst – nové zkušenosti z práce v mezinárodním prostředí
  • motivující zaměstnání v komorním týmu v příjemném prostředí v centru Prahy s velmi dobrým zázemím
  • výborná dopravní dostupnost (5 min. na metro B a C, Hlavní a Masarykovo nádraží)
  • cestování na workshopy/festivaly a získání mezinárodních kontaktů
  • smysluplnou dlouhodobou práci na ŽL

Zájemci, pošlete Váš životopis s referencemi a motivačním dopisem na max. 1/2 strany na adresu konkurz@dokincubator.net.

Programátor databáze pro mezinárodní filmový workshop

DOK.Incubator hledá programátora databáze

na doprogramování jednotlivých modulů své databáze a to ve spolupráci s jejím administrátorem. Databáze je zaměřená nejen na administraci kontaktů a hromadný mailing, ale obsahuje i audiovizuální část, která umožňuje selekci filmů a komunikaci mezi lektory a filmaři.

Popis pracovní pozice:

  • Ve spolupráci s administrátorem audit současného databázového systému, shrnutí zkušeností uživatelů
  • Společné naplánování změn, harmonogramu prací na upgrade jednotlivých modulů, konzultace dílčích technických řešení
  • Samostatné doprogramováni dohodnutých částí databáze ve spolupráci s administrátorem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • dobrá zkušenost s programováním PHP, alespoň základní zkušenost s frameworkem Symfony
  • základní znalost JavaScript, jQuery
  • zkušenost s SQL databázemi (PostgreSQL)
  • komunikační schopnost
  • analytické, logické myšlení
  • samostatnost, pečlivost, systematičnost, koncepční práce
  • zkušenosti s podobnými projekty

Nabízíme

  • smysluplnou práci pro unikátní mezinárodní filmovou komunitu
  • dlouhodobá spolupráce v rámci OSVČ
  • adekvátní platové ohodnocení
  • osobní růst, profesní rozvoj