Volné pracovní pozice

AKTUÁLNĚ HLEDÁME:

PRODUKČNÍ/HO MEZINÁRODNÍHO FILMOVÉHO WORKSHOPU

dok.incubator hledá produkční/ho pro realizaci celoročního mezinárodního filmového workshopu. Osobnost s organizačními schopnostmi a týmovým duchem, která má ráda svoji práci, s potěšením komunikuje a má zájem o pořádání kulturních akcí. V malém týmu v centru Prahy nabízíme od poloviny srpna smysluplnou a zajímavou práci v mezinárodním prostředí, kde vyrostete.

Hledáme někoho s větší zkušeností, ale pokud narazíme na šikovného juniora, rádi ho zaškolíme.

Náplň práce

  • kompletní zajištění produkčního zázemí workshopu v Čechách i zahraničí (fakturace, organizace, standardně doprava, ubytování, strava, prostory)
  • komunikace s účastníky a lektory
  • starost o technické zázemí workshopu (projekce, střižny, internet)
  • produkce tiskových materiálů workshopu
  • dohled nad plánováním a časovou koordinací, spolupráce se zahraničními partnery
  • příprava rozpočtů, zodpovědnost za jejich dodržení
  • příprava podkladů pro fakturace a vyúčtování grantů
  • zajištění chodu kanceláře přes zimu (v sezóně je k dispozici asistent produkce)

Požadujeme

  • praxi v oblasti produkce, zkušenost s organizací festivalů, kulturních či vzdělávacích akcí, filmovou produkcí
  • organizační a komunikační schopnosti
  • technickou zdatnost a talent učit se pracovat s novými internetovými nástroji (zaškolíme)
  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
  • zkušenost s prací v kultuře či neziskovém sektoru vítána
  • řidičský průkaz vítán

Nabízíme

  • profesní rozvoj a osobní růst – nové zkušenosti z práce v mezinárodním prostředí
  • motivující zaměstnání v komorním týmu v příjemném prostředí v centru Prahy s velmi dobrým zázemím
  • výbornou dopravní dostupnost (5 min. na metro B a C, Hlavní a Masarykovo nádraží)
  • cestování na workshopy / festivaly a získávání mezinárodních kontaktů
  • smysluplnou dlouhodobou práci na ŽL v rozsahu plného úvazku
  • adekvátní finanční ohodnocení dle praxe

Zájemci, pošlete co nejdříve Váš životopis s referencemi a krátkým motivačním dopisem na max. 1/2 strany na adresu konkurz@dokincubator.net. Odpovídat a zvát na pohovory budeme průběžně, jen prosíme o trpělivost, jsme uprostřed sezóny dovolených.

crossmenu